Kaķa lietošanas pamācība

Kaķa lietotāja pamācība ar lielisku humoru, soli pa solim iepazīstinās tevi ar tavu jauno gadžetu (ierīci). Gan iekārtas eksterjeru – navigācijas ierīces, vizuālie, audiālie sensori, gan salona apkopi, komunikācijas iespējām un citu noderīgu informāciju.

Ar pareizu kopšanu un operētājsistēmas izpratni, jūs iegūsiet lielisku biedru, kas kopš senās Ēģiptes laikiem, ir vien no populārākajiem zīmoliem pasaulē.

Kaķis ir pārsteidzoši līdzīga ierīce citiem high-tech rīkiem, kas jums jau pieder. Tāpat kā personālais ciparasistents, tas ir kompakts un pārnēsājams. Tāpat kā mājas drošības sistēma, tas spēj darbotiesautonomi ilgstoši bez tiešas cilvēka iejaukšanās. Bet, atšķirībā no  jebkura cita produkta, tam piemīt pašattīrīšanās funkcija.

Grāmata atklāj arī to, ka kaķa intelekts spēj būt tik pat attīstīts kā 2-3 gadus vecam bērnam. Tieši tādēļ viņi prot atvērt durvis, ieslēgt gaismu – viņi vienkārši atkārto savu saimnieku darbību.

Iepazīstoties ar modeļu aprakstu, secināju, ka manā īpašumā atrodas Maine Coon – vizuālā pazīme raccoonu aste (cik zīmīgi), draudzīgs, enerģisks un neņaud (!) – tā vietā izdod čīkstošas, vibrējošas skaņas – so true!

Grāmatu noteikti iesaku kā vieglu, informējošu literatūru. Grāmatas autors ir veterinārārsts, tādēļ viņš zina ko saka.

Grāmatu meklē šeit.

P.S.
Retā grāmata, kuru lasot ķiķnāju.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s